KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

czwartek, 19 marca 2009

Piękni (Beautiful People) o filmie

Serial „Piękni” (Beautiful People) był wyświetlany w Polsce kilkakrotnie. Obecnie można go ogladać co sobotę o 13.30 na TV4.
Kyle występuje w pierwszej części tej 16-odcinkowej produkcji. Rola Evana Frasera może nie jest zbyt rozbudowana, ale, według mnie, miała duży potencjał na przyszłość. Szczególnie zainteresował mnie wątek dziewczyny z baru, która podrzucała Karen negatywne informacje o Evanie. W serialu nie został wyjaśniony powód jej zachowania (zazdrość? zemsta?). Nie wiadomo, czy mówiła prawdę czy nie. Ciekawie wypadł kontrast między tym, jak my widzimy Evana (ambitny chłopak z rodziny robotniczej, pragnący skończyć studia, by zostać finansistą) a opowiadaniem kelnerki (kobieciarz, zamieszany w ciemne interesy). Scenariusz poszedł w stronę związku Evana z Karen, by potem nagle się urwać.
Ósmy odcinek, zamykający pierwszy sezon, pozwala nam oczekiwać ciągu dalszego tego związku – scena na balkonie, gdzie młodzi ludzie szczerze ze sobą rozmawiają.
Nowy sezon, nowe fryzury i stroje aktorów i ani śladu Evana Frasera! Czyżby poducenci uznali, że Kyle i Jackson Rathbone (grający Nicholasa Fiske) to za dużo testosteronu w serialu? Szkoda. Brak konsekwencji w scenariuszu rozczarowuje. Być może takie zagrywki są również powodem, że Kyle woli filmy pełnometrażowe od seriali? No, wyjątkiem są oczywiście „Więzy krwi”. Ale to już inna historia...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz