KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 1 marca 2009

Narodziny bloga

Cześć wszystkim.
Dziś jest 1 marca i nadszedł najwyższy czas, aby informacje dotyczące Kyle'a Schmida vel Henry Fitzroya zaczęły być dostępne w języku polskim!
Od wielu miesięcy jestem dość aktywnym członkiem forum stworzonego przez Anne z Danii pt. http://www.kyleschmidcentral.com/ . To niesamowite miejsce jest skarbnicą informacji o Kyle'u i jedynym miejscem, gdzie odpowiada on na niektóre pytania fanów - a właściwie powinnam napisać - fanek. Anne miała okazję poznać go osobiście jeszcze w trakcie kręcenia serialu "Więzy krwi". Jako wielbicielce książek Tanyi Huff udało jej się wejść na plan zdjęciowy i tam spotkała nieznanego jej młodego aktora o nazwisku Kyle Schmid. Pierwsze słowa, jakie usłyszała z jego ust brzmiały: Czy ja czuję zapach krążków cebulowych? Ponieważ jest to ulubiony snack Anne, trudno było nie zwrócić uwagi na takie hasło :-) . I tak się zaczęło. A potem powstały strony internetowe do serialu http://www.bloodtiescentral.com/ i forum Kyle'a Schmida. A od niedawna również strona Dylana Neala http://www.dylannealcentral.com/ .

To tyle w pierszym poście.
Jeśli macie jakieś uwagi lub pytania, bardzo prosze, piszcie komentarze.

Czekam na wasze reakcje

Polish Fan

2 komentarze:

  1. Mamy nowe święto w kalendarzu!
    Strona i forum stworzone przez Anne są rzeczywiście niesamowite. Atmosfera jest bardzo serdeczna, można się pośmiać i, ech, takie ładne obrazki pooglądać... W czym bierzesz naprawdę duży udział i dziękuję Ci za to i za tę stronę też - bardzo, bardzo.

    OdpowiedzUsuń