KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

piątek, 6 marca 2009

Kyle o sobie - życie w LA

Kyle jeszcze jako nastolatek przeprowadził się z Kanady do Los Angeles w USA. To był ważny krok w jego karierze zawodowej. Przyzwyczaił się do tego dziwnego miasta, bo to centrum biznesu filmowego. Kyle żartuje, że gdyby LA znajdowało się na Alasce, to tam by teraz mieszkał. Miejsce nie jest ważne. W LA mieszka tylko ze względu na pracę. Prawdziwy dom to Toronto. Tęskni za nim. W LA brakuje mu wielu rzeczy, choć fajnie się tam mieszka. Są tam wspaniałe plaże, to centrum przemysłu filmowego. Choć jak dotąd, Kyle uważa, że najlepsza jest drużyna z Vancouver, z którą pracował przy serialu Wiezy krwi.
Zażartował kiedyś, że jego ukochana suczka Cali jest jedną z niewielu rzeczy, które chronią go przed zwariowaniem w tym szalonym mieście.
LA można kochać i nienawidzić jednocześnie :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz