KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 15 marca 2009

Kyle Schmid o filmie Fear Island


na podstawie wywiadu dla Starry Constellation Magazin z czerwca 2008
Rok 2008 był dla Kyle'a bardzo pracowity. Brał udział w zdjęciach do filmu Fear Island (roboczy tytuł Deep Cove), potem był Joy Ride 2. Zaraz potem rozpoczął pracę nad The Thaw.
Zapytany o Fear Island, Kyle przyznał, że podjął się tego projektu ze względu na ekipę i obsadę. Otoczony był ludźmi, którzy kochają swoją pracę. Mógł do woli improwizować i budować postać Tylera, chłopaka z bogatego domu, który nie znał limitów i żył na krawędzi robiąc wszystko, na co tylko miał ochotę. Razem z grupą przyjaciół Tyler udaje się do letniego domku na niewielkiej wyspie. Wszystko jest w porządku do momentu, kiedy zostaje popełnione morderstwo.
Kyle mówi, że Fear Island to film trzymający widza w napięciu, a równocześnie zabawny i pełen zwrotów akcji.
Wspaniała była swoboda na planie. Wiele dialogów i sytuacji wymyślano na bieżąco i na szczęście ekipa miała bardzo szeroko rozumiane poczucie humoru. Nie istniały żadne granice! To w końcu reguła Tylera :-).
Z thrillerami bywa tak, że wspaniały scenariusz może zamienić się w marny film, a byle jaki skrypt może okazać się hitem. Wszystko zależy od podejścia.
Oczywiście w wywiadzie nie ominięto tematu „Więzów krwi”. Zapytano Kyle'a, czy wyobrażał sobie, że dzięki temu serialowi zdobędzię tak potężną grupę fanów (TO MY!). Dla Kyle'a w czasie kręcenia filmów ważna jest przede wszystkim dobra atmosfera na planie i rosnąca ilość fanów była dla niego zaskoczeniem. Kyle kocha to, co robi i nawet trudno mu nazwać aktorstwo pracą. Bardzo cieszy go to, że ma fanów. To miło, kiedy ludzie doceniają pracę, jaką włożył w stworzenie postaci.
Co chciałby powiedzieć fanom?
„Przede wszystkim chciałbym podziękować tym wszystkim, którzy zjednoczyli się, żeby ratować serial. To był długi proces, w który włożyliście dużo trudu. Po drugie dzięki za datki przekazane przez fanów na cele charytatywne do fundacji 'Best Friends of Animal Society'. Dziękuję wam bardzo”.
Kyle kocha zwierzęta i martwi się ich losem. Wspiera organizacje zajmujące się zwierzętami, a sam wziął z azylu suczkę Cali, która jest jego ukochanym „dzieckiem”.
W tym roku wraz z kilkoma przyjaciółmi założył fundację LoveCuresCancer, która zbiera fundusze na badania i leczenie dzieci chorych na raka. Link do strony internetowej znajdziesz obok w module z adresami internetowymi.
.................................................................................
FEAR ISLAND
Pięcioro znajomych ze studiów zamierza spędzić szalony weekend na wyspie, w domku letniskowym. Po nocy pełnej muzyki i alkoholu, młodzi ludzie znajdują rano ciało dozorcy. Wygląda na to, że na wyspie znajduje się morderca, szukający zemsty za coś, co studenci zrobili. Pozostaje im albo odnalezienie go na własną rękę, albo poddanie się wyrokowi śmierci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz