KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 17 marca 2009

By Any Means Necessary Productions


Kyle wielokrotnie wspominał o swoim zainteresowaniu reżyserią, a nawet produkcją filmów. Nie są to jedynie marzenia. Ponieważ od lat obraca się on w środowisku artystycznym, wielu jego przyjaciół podziela jego pasję do filmu i muzyki.
Przykładem może być By Any Means Necessary Productions: grupa przyjaciół z Toronto zajmująca się produkcją niezależną. Według informacji na stronie internetowej BAMN skład załogi tworzą: Al Mukadam (prezes), Mazin Elsadig (wice-prezes) i Jonathan Malen (producent).
A gdzie Kyle? W filmie krótkometrażowym „Mookie's Law” ( premiera 23 sierpnia 2008) zagrał... po raz kolejny... prześladowcę słabszych, znienawidzonego przez tytułowego Mookie'ego. I po raz kolejny (po roli w „Pakcie milczenia” i „Historii przemocy”) jego postać zostaje ukarana za poniżanie i naprzykrzanie się słabszym. Mookie jednak tylko w wyobraźni będzie na tyle silny, żeby użyć przemocy i pobić swego prześladowcę. Co nie zmienia faktu, że na ekranie oglądamy Kyle'a Schmida powalonego na ziemię i zalanego krwią (sceny kaskaderskie to kolejna jego fascynacja).
Inna produkcja BAMN to teledysk do raperskiego nagrania „You Never Know” grupy Immortal Technique (patrz link do youtube w module z linkami). Tu Kyle nie tylko pojawia się w kilku ujęciach, ale również jest producentem teledysku.
Piękny obraz z przesłaniem o miłości, o którą trzeba dbać, bo nigdy nie wiesz, kiedy możesz ją utracić na zawsze. Bardzo dojrzały tekst, świetny film współgrający z opowiadaną historią.
Czekamy na następne produkcje tej POD KAŻDYM WZGLĘDEM NIEZBĘDNEJ niezależnej ekipy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz