KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

poniedziałek, 2 marca 2009

The Cheetah Girls - film
Wczoraj można było obejrzeć w Polsacie film "The Cheetah Girls" - "Dziewczyny Cheetah". Kyle gra tam niedużą rolę chłopaka z zespołu rywalizującego o pierwsze miejsce w szkolnym turnieju muzycznym. Derek podkochuje się w jednej z dziewczyn Cheetah - Galerii granej przez Raven-Simone. Kyle miał wtedy 19 lat, blond włosy i już wtedy wykorzystywał ten swój uwodzicielski uśmiech, który znamy z Więzów krwi :-)
3 komentarze:

 1. To niesamowite, do czego człowiek jest zdolny, nawet do obejrzenia "Dziewczyn Cheetah". Przetrwałam i nie żałuję. Urocza rola.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dało się wytrzymać :-) - rola Kyle'a baaardzo udana.
  Nie wiem, czy oglądałaś "Stowarzyszenie wedrujących dżinsów". Film świetny, tylko Kyle'a tam prawie nie ma. Czekałam na sceny z nim, i czekałam, i czekałam, i czekałam....
  A jak już był na ekranie, to nic nie mówił :-). W całości może 10 minut w całym filmie. Tak więc, polecam film, ale nie ze względu na Kyle'a. Ostrzegam, żeby nie było rozczarowania.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam "Stowarzyszenie..." jeszcze przed erą Kyle'a. Film jest dobry, a Kyle'a zauważyłam tak jak w "Pacyfikatorze": o, jaki fajny, szkoda, że nie było go więcej. I nawet nie pokojarzyłam, że to ta sama osoba - bo i nie była. Kiedy oglądam film, bo on w nim gra to tylko w pierszwym momencie dostrzegam Kyle'a, że jest nareszcie, a później widzę tylko postać.

  OdpowiedzUsuń