KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 24 marca 2009

Kyle Schmid - wideogram z LoveCuresCancer.com

Kyle nagrał nowy wideogram, zachęcający do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz leczenia dzieci chorych na raka oraz na specjalistyczne badania prowadzone przez St Jude's Children's Research Hospital w Memphis, Tennessee, USA.

2 komentarze:

  1. Hm. Czy na Tobie też robi wrażenie smutnego i zagniewanego?

    OdpowiedzUsuń
  2. Kiedy obejrzałam ten videogram po raz pierwszy, Kyle wydawał mi się smutny. Ale wtedy spieszyłam się i tylko rzuciłam okiem. Za drugim razem, na spokojnie odebrałam go jako skoncentrowanego i poważnego, ale nie smutnego. Pewnie Kyle był trochę zabiegany z organizacją imprezy w Hollywood i wieloma innymi rzeczami, o których nie mamy pojęcia. Myślę, że tworzy swój wizerunek z pełną świadomością i nie wypada mu wygłupiać się i żartować będąc sekretarzem organizacji o tak trudnym profilu jak walka z rakiem. W każdym razie, jego wideogramy są oglądane największą ilość razy i nie mam nic przeciwko temu, by Kyle wykorzystywał tę popularność!Cel jest najważniejszy. A fani to naprawdę potężna siła.

    OdpowiedzUsuń