KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

czwartek, 23 kwietnia 2009

LoveCuresCancer - impreza charytatywna

15 kwietnia w Hollywood odbyła się impreza charytatywna zorganizowana przez LoveCuresCancer. Do The Krest (klub w Hollywood) przybyło wielu znanych artystów – między innymi uczestnicy amerykańskiej wersji „Tańca z gwiazdami”. Wiem, że większość nazwisk nic nam nie powie, ale wymienię je za LAs The Place.com : Samantha Droke, Karina Smirnoff, Maksim Chmerkovskiy, Camilla Alves, Zoe Meyers, Vanessa Born, Danny Trejo, Yuval David, Nadya Dawn, Dr. Shalini Grover, Dennis, Brendan Hawthorne, Camilla Alves, Ten Travis, Andrew St. John, Ryan Matsunaga, Jodi Fung, Kam Haskin, Kaya Jones, Robert Griffith z żoną Amethyst, Taylor Handley, Southland, Jill Michelle Melean, Matt Dragg, KO, Little C, Josh Donn, Carilyn Vail & Jodi Fung, Nick Menell, Aaron Yoo, Ruffi Gavron, Mara Bloom, Chad Toolick, Tila Tequila, TJ Cummings, Bekah Graf. Niektóre osoby nagrały swoje wideogramy na stronie fundacji i możecie je tam zobaczyć.
Wieczór zaczął się od aukcji różnych przedmiotów i nagród. Wśród nich był weekend wyjazdowy do Utah czy piłka do siatkówki z autografem Toma Hanksa. Było też sporo dzieł sztuki. Zaprezentowała się również firma Ecovations, która zajmuje się ekologicznym budownictwem i przerabianiem starych przedmiotów na inne użyteczne ekologiczne rzeczy. Na licytację wystawili deskę surfingową, zbudowaną z płotu. Została kupiona za 750 dolarów.
Po aukcji akcja przeniosła się na dach budynku, gdzie rozpoczęła się dyskoteka prowadzona przez DJ Reflex'a z hip hopowej stacji radiowej Power 106 FM.
Ogólnie zebrano 20.000 dolarów. Pierwsze koty za płoty. Czekamy na następne akcje LCC.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz