KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

piątek, 3 kwietnia 2009

Kyle i podróże

Kyle bardzo lubi podróżować. Uważa, że to najlepszy sposób uczenia się. Miał okazję odwiedzić wiele miejsc na świecie. Wielokrotnie był w Meksyku. Odwiedził Republikę Dominikany, Wielką Brytanię (był w Szkocji, Anglii), Irlandię, Kubę.
Bardzo chciałby pojechać do Tajlandii...
A jak radzi sobie z językami obcymi? Ponieważ jest Kanadyjczykiem, w szkole uczył się języka francuskiego. Choć przyznaje, że bardziej rozumie niż mówi w tym języku. Mówi też trochę po hiszpańsku.
No i w tym roku Kyle przyjedzie do Niemiec na Frightcon! Jako nastolatek nie pojechał na obóz do tego kraju, bo złamał nogę. Tym razem trzymajmy kciuki, żeby podróż przebiegła bez niespodzianek. Nie mówię oczywiście o niespodziankach od fanów. Konwencja kończy się dzień przed 25-tymi urodzinami Kyle'a. Będzie okazja, żeby mu złożyć życzenia!
JAKI PREZENT URODZINOWY TY CHCIAŁABYŚ PODAROWAĆ KYLE'OWI?
Proszę o wpisywanie propozycji w komentarzu!!!!!!! Chodzi o coś niewielkiego, żeby mógł zabrać w bagażu do samolotu. I nie jedzenie!!!
Ja już mam swój pomysł, ale napiszę o nim kiedy indziej :-)

3 komentarze:

 1. bardzo jestem ciekawa twojego pomysłu;),ja zupełnie nie umiem robić prezentów, wychodzą mi tylko te dla najbliższych...
  ?może jakiś śmieszny T-shirt?

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam jakiś na coś maleńkiego i żartobliwego. I zapomniałam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Strzyga, powinnaś dostać nagrodę za najśmieszniejszego posta! :-)))))))
  Dzięki za radę ;-) Jak znów coś zapomnisz, to daj znać.

  OdpowiedzUsuń