KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 5 kwietnia 2009

3 sierpnia czy 24 sierpnia - urodzinowa tajemnica Kyle'a

Na wielu forach internetowych (zagranicznych i polskich również) co jakiś czas pojawia się pytanie, dlaczego różne źródła podają dwie daty urodzin Kyle'a.
No tak, do sierpnia 2008 wszędzie (nawet na imdb – stronie nazwijmy to „biznesu filmowego”) podawano datę 24 sierpnia 1984. A potem nagle zmieniono ją na 3 sierpnia. Konsternacja fanów. Skąd nagle ta zmiana? Na stronie KyleSchmidCentral można znaleźć wyjaśnienie prosto ze źródła.
Anne (założycielka strony) dowiedziała się o prawdziwej dacie bezpośrednio od Kyle'a.
http://www.kyleschmidcentral.com/korner/index.php?topic=1525.0
Okazuje się, że imdb od początku podawało błędną datę, ale Kyle tego nie sprostował od razu. I tak zostało.
Kyle planował oficjalnie sprostować informację na jednej z konwencji w USA. Jednak rozmawiając z jedną z fanek, dowiedział się, że ma ona poważne problemy osobiste i fakt, że jej urodziny wypadają 24 sierpnia jest jedną z niewielu rzeczy, które dają jej jakąś radość w życiu. Co Wy byście zrobili na miejscu Kyle'a? Czy ogłosilibyście sprostowanie? Czy dla tej jednej osoby dalibyście sobie spokój jeszcze na jakiś czas? W końcu jeśli przez kilka lat data była nie zmieniona, to te kilka tygodni, czy miesięcy nic nie zmieni. W końcu kogo obchodzi poprawna data urodzenia? Oprócz jego mamy, taty i oczywiście urzędów :-) . Przynajmniej Kyle obchodził w spokoju swoje urodziny w kręgu przyjaciół i rodziny. Dla fanów miał inny termin. Oczywiście żartuję.
Myślę, że decyzja Kyle'a świadczy o jego wrażliwości. Co prawda wcześniej starał się nie okazywać zbytniego zainteresowania adoracją fanów (gwiazda rozpieszczona przez fanów łatwo może popaść w samouwielbienie, a woda sodowa łatwo wtedy uderza do głowy). Mówił, że to miło, kiedy ludzie doceniają jego pracę, ale nie jest to dla niego najważniejsze. Jednak w bezpośrednim kontakcie z fanami Kyle potrafi okazać niezwykłą wrażliwość. Mówią o tym często osoby, które miały okazję go poznać. Kyle bardzo koncentruje się na swoich rozmówcach i jeśli widzi, że ktoś jest skrępowany lub onieśmielony jego obecnością, stara się tak poprowadzić rozmowę, żeby inni poczuli się komfortowo.
W tej sytuacji nie dziwi mnie jego decyzja wstrzymania się z informacją o prawdziwej dacie urodzin.
W tym roku urodziny wypadają zaraz po konwencji w Bonn! Oj będzie się działo :-)

1 komentarz:

  1. To jeszcze trochę numerologii :) Chociaż w sumie nie poważam, ale w przypadku jego daty urodzenia jest naprawdę wdzięczna.

    OdpowiedzUsuń