KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 26 lipca 2009

Wywiad z Kyle'm - 2 czerwca 2009
TVGuide.ca 2 czerwca 2009

W związku z tym, że w USA i Kanadzie wydano DVD z pierwszą częścią „Więzów krwi” (13 pierwszych odcinków), TVGuide.co przeprowadził wywiad z Kylem Schmidem na temat granej przez niego roli Henry'ego, fascynacji widzów wampirami i o planach na przyszłość.

TVGuide.ca: Henry stał się wampirem, aby być z kobietą, którą kochał. Czy żałuje tego, widząc jak zakończył się jego związek?

Kyle Schmid: Henry nigdy nie użyłby słowa żal. Ale bardzo pragnie, aby spotkać kogoś, z kim mógłby spędzić resztę swojego nieśmiertelego życia. Mimo wszystko zachował pewną równowagę, jeśli chodzi o naturalne ludzkie instynkty.

TVG: Co przyciągnęło go do Vicki?
KS: Jego zainteresowanie Vicki to było coś, czego nie doświadczył od dawna. Ponieważ jego siła sugestii działa na każdego człowieka, fakt, że Vicki na to nie zareagowała, był dla Henry'ego czymś nowym. Henry zainteresował się nią ze względu na jej silną wolę, upartość a także urodę.

TVG: W jaki sposób Henry kontroluje swoje wampirze potrzeby i jest w stanie współpracować z ludźmi?
KS: Henry pożywia się tylko wtedy, kiedy jest głodny. A kontroluje swój głód pijąc krew młodych kobiet w zamian za seks. Nie pozostawia śladów, nie zabija ich. To czysty handel wymienny. Żadnych dwuznaczności.

TVG: Mike nie ma zaufania do Henry'ego. Jest też zazdrosny o związek Henry'ego i Vicki. A jak Henry odbiera Mike'a – czy te uczucia są podobne?
KS: Uczucia Henry'ego wobec Mike'a są podobne, jeśli chodzi o związek z Vicki. Henry niekoniecznie uważa, że nie można ufać Mike'owi. Po prostu jego nadzwyczajne możliwości pozwalają mu ufać bardziej sobie, niż Mike'owi.

TVG: Skąd się wzięła pasja Henry'ego do nowel graficznych i dlaczego jest to takie ważne dla tej postaci?
KS: Ponieważ Henry pochodzi z królewskiego rodu, w ciągu prawie 500-letniego życia posiadł dużą wiedzę na temat literatury i sztuki. Nowele graficzne stanowią pomost łączący go z czytelnikami, którzy obecnie nie są tak oczytani jak w okresie, kiedy żył Szekspir.

TVG: Wampiry wciąż są obecne w pop-kulturze. Jak myślisz, czemu ludzie są nimi zafascynowani?
KS: To idea istoty, która może, ale nie musi być dobra albo zła i posiada nieograniczone moce. Wampiry były kiedyś ludźmi, takimi jak my, ale otrzymały dar, który może być równie dobrze przekleństwem jak i błogosławieństwiem. No i wampiry są super!

TVG: W telewizji widzieliśmy wiele filmów o wampirach: „Moolight”, „Buffy – pogromca wampirów”, ostatnio „True Blood”. Co wyróżnia „Więzy krwi”?
KS: „Więzy krwi” mają świetną obsadę, ale gównie chodzi o trójkąt miłosny między głównymi bohaterami. Chemia pomiędzy Vicki, Mike'iem i moją postacią to była czysta przyjemność pracy na planie filmowym. A scenariusz sprawia, że łatwo uwierzyć w to, że wampiry naprawdę istnieją.

TVG: Jakie masz plany na przyszłość? Jakieś nowe projekty?
KS: Właśnie skończyłem pracę nad scenariuszem, który chciałbym oddać do produkcji jeszcze tego lata. Pod koniec roku będzie można obejrzeć dwa filmy z moim udziałem: „The Thaw” i „Fear Island”. A co jeszcze?... Wszystko jest możliwe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz