KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 4 lipca 2009

Fear Island - premiera

Jak donosi strona KyleSchmidCentral film "Fear Island" prawdopodobnie wejdzie na ekrany kin w październiku tego roku. Niestety będzie go można obejrzeć w kinach jedynie w Kanadzie. Stany, ze względu na wysokie koszty promocji, mogą liczyć na wersję DVD, ewentualnie na emisję w telewizji kablowej. Niestety nie jest to najlepszy czas dla kina niezależnego. Globalny kryzys spowodował, że wydanie filmu nawet na DVD lub podpisanie umowy z telewizją kablową, staje się powodem do zadowolenia.
Wniosek z tego, że nie wiadomo, czy film w ogóle trafi do Europy. Oczywiście liczymy na to, że tak się stanie. Być może przyjazd Kyle'a na Ringcon będzie dobrym pretekstem do promocji? Trzymajmy kciuki!

3 komentarze:

 1. Jak nie będzie w Europie to sobie sprowadzimy. Niech żyje globalna wioska!
  A jutro "pukane ziarna" i "Pacyfikator".

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda - my, fani sobie poradzimy. Ale chodzi też o to, aby Kyle bardziej zaistniał na dużym ekranie. To bardzo ważne dla aktorów.Zwłaszcza teraz. Christina gra w kolejnym serialu, a to oznacza w miarę "stałe" dochody. W końcu aktor też człowiek i potrzebuje zaspokoić podstawowe potrzeby :-)

  PS. Strzyga, zdefiniuj "pukane ziarna" ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rola w sztuce teatralnej, która zyskałaby dużą popularność i długo utrzymała się w repertuarze też zapewniłaby mu środki do życia. ;o) Ale jakby mu to sprawiało frajdę, to ja biedny fan nie mogę chcieć go unieszczęśliwiać. A co, jeśli Kyle odkryje dla siebie coś całkiem innego i w ogóle zrezygnuje z aktorstwa?
  "Pukane ziarna" to pop-corn, tak go nazywali w "Ruchomych obrazkach" Pratchett'a.

  OdpowiedzUsuń