KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

czwartek, 23 lipca 2009

Ringcon - zagłosuj na Więzy krwi!

Moi drodzy,

Organizatorzy konwencji Ringcon na swoim forum zamieścili ankietę na temat filmów, których dotyczyć będzie ta konwencja. Są tam więc:
Władca pierścieni
Zmierzch
Harry Potter
Więzy krwi
Istotne jest to, że od wyników ankiety będzie zależało, kogo zaproszą na konwencję w przyszłym roku. Wiem, że w październiku większość z Was nie spotka się z Kylem i Dylanem w Bonn. Jeśli jednak chcielibyście pojechać na podobną konwencję w przyszłym roku, zapraszam Was gorąco do zagłosowania. Jak na razie Więzy krwi mają tylko 17 głosów. Dla porównania, Władca pierścieni i Zmierz mają ponad 100 głosów.
Wejdźcie na forum:
www.board.ostfc.de/thread.php?threadid=10959

Strona jest po niemiecku. Najpierw trzeba się zarejestrować. Potem otrzymacie maila potwierdzającego rejestrację (trochę to trwa). Dopiero wtedy można wejść na stronę i zagłosować.
Serdecznie wszystkich zapraszam do głosowania! Pokażcie, że Kyle wart jest konwencji w Europie, że fani potrafią zjednoczyć się i pokazać swoją siłę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz