KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 17 listopada 2010

Tanya Huff na konwencji Ringcon


Jak wiecie w tym roku na konwencji w Bonn po raz pierwszy wystąpiła Tanya Huff. Na swoim blogu napisała obszerną relację z tej imprezy.
Jak się okazuje jej "przewodnikiem" w Niemczech była koleżanka po piórze Ju Honisch, która mieszka we Frankfurcie.Bardzo podobały jej się Niemcy. Uważa, że krajobraz przypomina Kanadę. No i oczywiście stary Frankfurt był przepiękny. Tanya zrobiła bardzo dużo zdjęć.

Jeśli chodzi o samą konwencję, to uważa, jest bardzo ciekawie zorganizowana, a ceremonia otwarcia, na której wszyscy goście są prezentowani i mogą powiedzieć kilka słów od siebie, pozwala poczuć każdemu, że jest tu mile widziany i że naprawdę jest częścią imprezy.

Tanya i Ju poszły na piątkowy panel Kyle'a i Dylana, żeby zobaczyć jak to wygląda i czego powinna się spodziewać na jej panelu w niedzielę (razem z oboma panami).

W sobotę Tanya miała autorskie spotkanie z fanami, na którym m.in. czytała fragmenty swoich utworów. Była zaskoczona, że prawie wszyscy znają język angielski na tyle dobrze, żeby się porozumiewać. Właściwie jezyk angielski jest językiem konwencji ze względu na uczestników, którzy przyjeżdżają z różnych stron świata.

Po spotkaniu był czas na podpisywanie książek. Najwięcej było wydań niemieckich i angielskich. Ale trafiły się też egzemplarze francuskie, a nawet jeden polski (nie, to nie ja :-) ).

Jednak trudno było prowadzić rozmowę z fanami, ponieważ w holu głównym występował właśnie zespół Cultus Ferox, o którym już tu pisałam i zamieściłam wideo z ich występu. Tanya z przyjemnością obejrzała koncert. Twierdzi ona, że nie można nie tańczyć słuchając ich muzyki. Całkowicie się z nią zgadzam!

Tanya nie pisze zbyt dużo o samym panelu z Kyle'm i Dylanem, ale ciszy się, że mogła publicznie podziękować im za wspaniałe kreacje w serialu.

Wieczorem była kolacja na zamku i nocne zwiedzanie miasta. Tanya twierdzi, że żadna konwencja nie organizuje tak wspaniałych wieczorów jak Ringcon. Ja co prawda nie byłam na innych konwencjach, ale również uważam, że nie można się nudzić w Bonn :-)
Organizatorzy naprawdę dają z siebie wszystko.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz