KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 2 listopada 2010

Ringcon 2010 Dzień 2

Dzień drugi na konwencji to przede wszystkim sesja autografów. Podobnie jak rok temu wszyscy artyści zebrali się w sali Beethowena, gdzie każdy z nas mógł (po wykupieniu specjalnych karnetów) dostać upragniony autograf :-)
Oczywiście nie muszę dodawać, że do Kyle'a była baaaardzo długa kolejka.
Nie wspomniałam, że jeszcze w piątek odbyła się pierwsza sesja fotograficzna. Można było zrobić sobie zdjęcie z ulubionym artystą. W piątek Kyle i Dylan mieli dwie oddzielne sesje. Natomiast w sobotę (dzień 2) Kyle i Dylan zrobili wspólną sesję, skąd pochodzi zdjęcie, na którym obaj złożyli swoje autografy dla wszystkich polskich fanów Więzów krwi :-)
W sobotę Tanya Huff miała swoje spotkanie z fanami, ale niestety nie mogłam na nim być, gdyż godziny prawie pokrywały się z sesją fotograficzną. Wygrał Kyle :-)
Zdjęcia były gotowe bardzo szybko i sobotę mogłam oba przedstawić naszym artystom do podpisu. Przy okazji nakręciłam kilka krótkich filmików, z których zamieściłam we wcześniejszym wspisie ten, na którym Kyle przymierza kapelusz ofiarowany mu przez moją włoską przyjaciółkę Sabinę.
Dziś krótkie spojrzenie na Kyle'a i Dylana.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz