KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 31 grudnia 2011

Three Inches - pierwsze zdjęcia z filmu


No to obejrzałam film/pilota "Three Inches".
Jakie wrażenia? Bardzo pozytywne. W pilocie zarysowano kilka ciekawych wątków, które z pewnością planowano rozwinąć w serialu. Tak więc, kiedy film się skończył, moja ciekawość została podrażniona i pojawił się apetyt na ciąg dalszy. ALE. Jest oczywiście jakieś "ale". Niestety producenci (SYFY) nie byli przekonani, czy serial zdobędzie popularność i kręcenie kolejnych odcinków wstrzymano. W tym samym czasie powstał serial "Alphas", który - jak twierdzi wytwórnia - zbyt jest podobny do fabuły "Three Inches". Tak więc, żeby nie stracić wielbicieli "Alphas" zawieszono produkcję serialu z Kyle'm. Piszę tak, ale przecież w pilocie wystąpili inni popularni aktorzy: Stephanie Jacobsen, Brandon Jay McLaren czy wreszcie James Masters. Noah Reid jako główny bohater Walter Spackman ma szanse na zdobycie nowej grupy fanów. Ale czy SYFY zaprzepaści szansę na sukces? Niestety istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak...
Dla nas na pocieszenie mogę tylko dodać, że Kyle już w styczniu 2012 pojawi się w amerykańskiej wersji serialu "Being Human", a niedługo inny film z jego udziałem - Dark Hearts - zostanie ukończony i jak twierdzi Kyle, będzie pokazywany na kilku festiwalach filmowych.

Dziś kilka zdjęć z filmu 'Three Inches".


Pierwsza scena z Brandonem - Kyle'owi w białym do twarzy.


Brandon testuje możliwości Waltera.

 Konfrontacja ze strażnikami. W tle Antony Del Rio jako Smrodek.

 Drużyna Brandona w akcji.
  
Coś się dzieje w Kwaterze Głównej - Brandon musi czuwać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz