KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 27 grudnia 2011

Three Inches i Being Human na kanale SYFY (USA)

 
A kogo my tutaj mamy? Człowiek z pistoletem. Tak to Kyle Schmid. Zdjęcie pochodzi ze zwiastuna fimu Three Inches. Jak wiecie, Kyle wziął udział w pilocie do serialu. Jak na razie SYFY zdecydowało wyemitować oba odcinki pilota jako jeden dwugodzinny film. A stanie się to w tym tygodniu 29 grudnia 2011. Na razie na kontyneccie amerykańskim. Trzymajmy kciuki, aby film spodobał się i aby powstała kontynuacja! No i żebyśmy tu w Polsce również mogli go obejrzeć.

A już w styczniu - też w USA - rozpocznie się projekcja drugiego sezonu Being Human (Być człowiekiem). Kyle gra w nim wampira o imieniu Henry :-) Z jego komentarza wynika, że postać pojawi się w większej części odcinków, co bardzo mi się podoba!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz