KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 4 stycznia 2012

COPPER - nowy projekt Kyle'a


No i mamy njusa! Kyle przed chwilą potwierdził, że znalazł się na liście obsady do nowego serialu zleconego przez BBC America pt. Copper. (Tzn. policjanci. A właściwie to chodziło o ludzi noszących na czapkach miedziane odznaki policyjne. Copper = miedź.Stąd dobrze nam znany skrót Cop określający policjata/glinę)
Główne role zagrają: Tom Weston-Jones jako Kevin Corcoran, irlandzko-amerykański policjan z Nowego Jorku z lat 1860; Kyle Schmid jako Robert Morehouse, przystojny bon vivant wywodzący się z arystokratycznej nowojorskiej rodziny; oraz Anastasia Griffith i niemiecka aktorka Franka Potente (znana u nas m.in. z Krucjaty Bourne'a czy Biegnij Lola, biegnij).
Serial będzie miał 10 odcinków i ma być wyświetlany w Kanadzie latem tego roku.
Policjant Kevin Corcoran musi zachować równowagę moralną w Nowym Jorku lat 80tych dziewiętnastego wieku. Kevin pracuje w dzienicy Five Ponts Neighborhood, gdzie gangi toczą swoje wojny. Jego świat zawalił się w chwili, kiedy zniknęła jego żona i zginęła córeczka. Nie ustaje on w poszukiwaniach prawdy na temat tych zdarzeń. Przyjaźń z dwoma innymi uczestnikami wojny secesyjnej - synem bogatego przemysłowca i afro-amerykańskim lekarzem, którzy potajemnie pomagają mu w pracy - ukazuje świat kontrastów między elegancką Piątą Aleją i Harlemem. Tajemnica z pola bitwy połączyła losy trzech mężczyzn na zawsze.

Wygląda na to, że ten rok będzie dla Kyle'a bardzo pomyślny: Being Human, Dark Hearts, Dead Before Dawn. Teraz praca nad kolejnym serialem. A to dopiero początek roku 2012 :-)
Gratulacje, Kyle!!!!!

1 komentarz:

  1. Kyle jest bardzo zdolnym aktorem i wróżę mu wielką kariere.Jest również niezwykle skromny i miły! Trzymam za niego kciuki przy każdym jego projekcie! P.S. Fajna stronka!

    OdpowiedzUsuń