KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 24 września 2011

The Thaw w polskiej telewizji 7 października 2011

Moje modlitwy zostały wysłuchane :-) Kolejny film z Kyle'm zostanie wyświetlowny w polskiej telewizji.
Tym razem po raz pierwszy (z tego co mi wiadomo) będziemy mogli obejrzeć The Thaw (Śmiertelna odwilż). Zapraszam wszystkich do TV Plus 7 października 2011 o godzinie 23:00.

"Odległa stacja badawcza na Arktyce. Czworo studentów ekologii z doktorem Kruipenem na czele (Val Kilmer) odkrywa, że prawdziwym zagrożeniem dla globalnego ocieplenia nie jest topniejący lód, ale to, co znajduje się pod nim. Prehistoryczny pasożyt zostaje uwolniony z odmrożonego ciała mamuta. Studenci muszą poddać kwarantannie, a następnie poświęcić swoje życie dla dobra ludzkości".

Kyle w roli Federico Fulce - bardzo lubię go w tym filmie. Jego Federico to człowiek z krwi i kości. Nie każdy może być bohaterem w trudnych sytuacjach, a pokazanie strachu jest jakże ludzkim odruchem. Kyle znów pokazał klasę grając skomplikowaną psychologocznie postać.

2 komentarze:

  1. Och, dlaczego nie mam tego kanału?

    OdpowiedzUsuń
  2. No właśnie, dlaczego nie masz TV Puls? :-(
    Film można kupić na DVD przez Amazon w Niemczech (bez wersji polskiej oczywiście). Albo poszukać P2P w internecie.

    OdpowiedzUsuń