KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 11 października 2011

Dark Hearts - o czym jest film - UWAGA! SPOILER!

Poniższy post zawiera opis filmu Dark Hearts, który ma ukazać się w roku 2012.
Jeśli nie chcesz dowiedzieć się za dużo o treści filmu,
nie czytaj tekstu poniżej.
Alert: spoiler below!

We wcześniejszych postach wspominałam o nowym filmie Rudolfa Buitendacha, który Kyle kręcił w tym roku. Gra on w nim główną rolę Colsona - artystę malarza.
W filmie wystapią również:
Sonja Kinski - Fran
Lucas Till - Sam
Goran Visnjic - Armand

Udało mi się dotrzeć do opisu filmu. Oto jego tłumaczenie.

"Film opowiada o atrakcyjnym i zbuntowanym malarzu (Kyle Schmid), który zmuszony jest do malowania tandentych obrazów, aby opłacić czynsz za pracownię, którą dzieli z innymi artystami bohemy. Zostaje on przedstawiony Fran (Sonja Kinski), piosenkarce występującej na tajnych koncertach. Jej prowokacyjne zachowanie natychmiast przyciąga go do niej – podoba mu się wszystko, co robi dziewczyna – to taki rodzaj kobiety, w której każdy mężczyzna może się zakochać. Colson szybko zakochuje się w jej żywiołowości, seksualności, bezczelności i radości życia. To kobieta zapraszająca do grzechu. Ich ognista chemia przyciąga również menadżera Fran Armanda Leroya (Goran Visnjic). Fran początkowo waha się i oświadcza Colsonowi, że nie może już być z nim, ale on nie ustępuje i ich uczucie wybucha na nowo. Drapieżny Armand szybko pokazuje na co go stać. Colson i jego brat Sam (Lucas Till) zostają bezlitośnie pobici z ostrzeżeniem, aby trzymali się z dala od "jego własności". Gdy krew Colsona miesza się z farbą, powstaje szczególny odcień czerwieni, którego użyje on do portretu Fran. Obraz ten zmienia jego życie na zawsze. Agent Colsona jest zachwycony nowym kierunkiem i organizuje Colsonowi indywidualną wystawę. Namawia go do tworzenia kolejnych prac. Jednak w tym celu Colson potrzebuje większej ilości krwi. Nie trzeba długo czekać i jego sztuka popycha go do ekstremalnych zachowań, kiedy to wykorzystuje nie tylko własną krew, ale także krew Fran. Colson czuje przypływ sił dzięki Fran, swojej muzie. Ale równocześnie ogarnia go coraz większa rozpacz i niemoc. Tymczasem Fran i Sam wymyślają śmiały plan, jak pomóc w pracy Colsonowi. Lojalność Sama do Colsona ulega zachwianiu pod wpływem Fran. Colson tworzy pełen natchnienia, a jego „krwawa” sztuka znajduje coraz większe zapotrzebowanie.
Armand wpada na szalony pomysł, jak Fran mogłaby pomóc Colsonowi stworzyć jego najlepsze dzieło. Pojawiają się jednak kłopoty i w trakcie szamotaniny Fran zabija Armanda. Colson wykorzystuje sytuację i używa ciała zabitego do stworzenia jeszcze bardziej ochydnego dzieła sztuki.
Wkrótce niebezpieczna i niezdrowa obsesja Colsona nasila się. Fran i Sam muszą pozbyć się ciała.
Sprawa morderstwa komplikuje się coraz bardziej. Bracia i ich muza tracą kontrolę nad sytuacją i doprowadzają do dramatycznej i szokującej kulminacji".


Oryginalny tekst po angielsku:

No, zapowiada się naprawdę czarne kino. Albo raczej czarno - czerwone. Kyle na powyższym zdjęciu perfekcyjnie oddaje mroczny stan ducha Colsona...
Tak przy okazji - Kyle wybrał to zdjęcie jako profilowe na Facebooku :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz