KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 24 września 2011

Kyle Schmid w serialu Being Human

 Jak już kiedyś pisałam, Kyle na kilka miesięcy zatrzymał się w Montrealu (Kanada). Już sam okres pobytu wskazywał na pracę nad serialem a nie filmem fabularnym.Nareszcie Kyle wyjawił sekret swojego nowego projektu - bierze udział w amerykańsko-kanadyjskiej wersji serialu znanego z telewizji brytyjskiej pod tytułem "Being Human" (Być człowiekiem).
Angielska wersja cieszy się dużym powodzeniem nie tylko w Europie, a aktor grający główną rolę (wampira, który nie lubi polować na ludzi) Aidan Turner ma w sobie coś, co przypomina Kyle'a. Nawet na forach internetowych od dawna sugerowaliśmy, aby w amerykańskiej wersji serialu to Kyle zagrał tę postać :-)

Tak się jednak nie stało i główną rolę w pierwszym sezonie zagrał Sam Witwer. Co ciekawe nie przyjął imienia wampira z Bristolu (Mitchell), ale imię aktora, który się w niego wcielił - Aidan.

Tak więc, Kyle przynał wreszcie, że bierze udział w kręceniu drugiego sezonu, który ma być wyświetlany w telewizji na początku 2012 roku. Jednak nie znamy jeszcze postaci, którą zagra. Ale mam nadzieję, że już niedługo dowiemy się kolejnych szczegółów.

A o czym jest serial? Oto mały wstęp (obsada USA-Kanada)
Serial opowiada historię trzech istot, które w wyniku splotu niezwykłych okoliczności mieszkają razem pod jednym dachem. Duch Sally (Meaghan Rath), wampir Aiden (Sam Witwer) i wilkołak Josh (Sam Huntington), chcą żyć jak zwykli ludzie, jednak z dnia na dzień staje się to coraz trudniejsze.

Oto link do zapowiedzi pierwszego sezonu wersji amerykańskiej.

http://youtu.be/aayb93qfXWQ

A tu link do zwiastuna wersji angielskiej: Aidan Turner jako wampir Mitchell, Lenora Crichlow jako duch Annie i Russel Tovey jako wilkołak George.

http://youtu.be/ifgNBT_0hSs


team brytyjski


team amerykańsko-kanadyjski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz