KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 21 sierpnia 2010

Three Inches - nowa rola Kyle'a


Kyle przyznał się wreszcie, że wziął udział w castingu do pilota serialu pt. Three Inches. Jego postać to kapitan Normal. Firma Fox Television Studios zamówiła na razie 90 minutowy pilot i jeśli spodoba się on widzom, będziemy mogli oglądać Kyle'a w kolejnym serialu. Trzymamy kciuki!

O czym będzie seria? Ma to być komedia z wartko napisanym scenariuszem, opowiadająca o superbohaterze. Walter (Noah Reid) zostaje trafiony piorunem i nabywa specyficzną moc, polegającą na możliwości przesuwania przedmiotów na odległość - ale tylko o trzy cale. Stąd tytuł serialu "Trzy cale". Chłopak zaczyna zbierać wokół siebie innych superbohaterów, którzy również posiedli specyficzne możliwości. Ciekawe co ma do tego kapitan "Normalny"?

2 komentarze:

  1. Trafiłam tutaj przez przypadek, ale twój blog właśnie ląduje na liście moich ulubionych! Będę teraz stałym bywalcem :) Z niecierpliwością czekam na następne informacje. :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Witamy na pokładzie!
    Mówią, że przypadki nie istnieją :-)
    Życzę miłego czytania. Niedługo Ringcon, więc na pewno będzie się tu dużo działo.

    OdpowiedzUsuń