KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 8 sierpnia 2010

Co nowego?


Co nowego u Kyle'a?

Kyle podał kilka informacji o pracy nad swoimi nowymi projektami. Kilka tygodni temu pojechał do Nowej Funlandii, gdzie kręcił sceny do jednego z odcinków kanadyjskiego serialu „Republic of Doyle”. Kilka dni temu wrócił do Los Angeles, aby wziąć udział w próbnych zdjęciach do pilota nowego serialu. Na razie nie znamy szczegółów.
No i oczywiście Kyle podziękował fanom za życzenia urodzinowe. Oto tłumacznie jego wpisu na Facebooku:
Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia urodzinowe. Wasza miłość i oddanie bardzo dużo dla mnie znaczą. Jak tylko będę coś wiedział na temat wyników testów do pilota serialu, przekażę Wam wszystkie detale. Napiszę też list z podziękowaniami za życzenia, który zostanie zamieszczony na stronie Anne (Kyle Schmid Central) – to już stało się tradycją urodzinową. Więc zaglądnijcie i tam.
Z miłością
Kyle


Dla tych, którzy jeszcze nie znają adresu pierwszej strony internetowej, poświęconej Kyle'owi, podaję link. Jak na razie nie ma tam jeszcze listu "urodzinowego" z tego roku. Ale możecie przeczytać jego podziękowania z dwóch poprzednich lat :-)

www.kyleschmidcentral.com/1fromkyle.shtml

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz