KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

czwartek, 26 sierpnia 2010

Three Inches - kolejne wiadomości

W internecie zaczynają pojawiać się kolejne informacje na temat przygotowań do kręcenia pilota do ewentualnego serialu "Three Inches" (Trzy cale).

Oto więcej informacji na temat głównych bohaterów o wątpliwych super zdolnościach.

30 sierpnia Fox Television Studios i Landscape Entertaiment rozpoczną w Toronto pracę na pilotem serialu „Three Inches”.
A oto krótka charakterystyka głównych postaci pilota
(i miejmy nadzieję, że i serialu) :

Niepoprawny marzyciel i nieudacznik Walter Spackman (Noah Reid) zostaje porażony piorunem, co owocuje pojawieniem się u niego szczególnego „daru” - może poruszać przedmioty siłą umysłu... ale tylko na trzy cale (ok. 7 cm). Szybko zostaje zwerbowany przez tajne stowarzyszenie superbohaterów, którzy posiedli równie niesamowite zdolności. Razem ta grupa odmieńców pokazuje, że „super” to jedynie stan ich umysłów.

James Masters wystąpi w roli Troya Hamiltona, byłego agenta rządowego, który werbuje Waltera do swojej drużyny "super” bohaterów, która walczy ze złem tam, gdzie tylko uda im się je znaleźć. Troy jest autorytetem dla Waltera.

Andrea Martin zagra Belindę Spackman, matkę Waltera, brutalnie szczerą, komicznie cyniczną kobietę, która bezgranicznie kocha swojego syna i jest gotowa zrobić wszystko, aby go chronić.

Stephanie Jacobsen zagra Watts, piękną „super” bohaterkę, która potrafi wpływać na emocje każdego, kto znajdzie się odpowiednio blisko.

Antony Del Rio będzie The Human Smell (Śmierdziel), szukającego przygody, wkurzającego nastolatka, będącego w stanie wydzielać przez skórę śmierdzący gaz, który rozzbroi każdego, kto podejdzie zbyt blisko.

Naoko Mori to Annika, kobieta, która jest w stanie naśladować i wydawać każdy dźwięk, jaki usłyszy.

Kyle Schmid zagra Brandona, szefa „super” grupy, który emanuje pewnością siebie i siłą prawdziwego bohatera filmów akcji. Ma wszystko poza nadzwyczajnymi zdolnościami. Jest on przeciwieństwem Waltera i o większości członków swojej grupy myśli jak najgorzej.

Brandon Jay McLaren wcieli się w postać Macklina Sportello, najlepszego przyjaciela Waltera. To szpaner, który potrafi dużo mówić, ale nic poza tym. Ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę, kiedy Walter zacznie się zmieniać. Ale Macklin to przyjaciel, który pozostanie przy nim na dobre i na złe.

Alona Tal wystąpi gościnnie w pilocie jako Lily Theroux. To ślicznotka z sąsiedztwa, w której Walter kochał się od dziecka. Kocha ona Waltera, ale „nie w taki sposób”.


Craig Eldridge wystąpi gościnnie jako Ethan, człowiek, który potrafi komunikować się i kontrolować z insektami.

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie zapowiada się zwariowana komedia w stylu "Wyścigu szczurów" zmieszanego z "Herosami" :-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz