KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

piątek, 28 maja 2010

Nowe "stare" zdjęcia Kyle'a

Czy pamiętacie poprzednie zdjęcia Kyle'a w sukience? Wtedy była to czerwień.
Dziś czas na kolor niebieski. Poznajecie film, z którego pochodzi zdjęcie powyżej: oczywiście JoyRide 2. A zdjęcie poniżej? Tak, tak. To kolejne zdjęcie z czasów szkolnych w Port Credit :-) Najwyraźniej chłopaki w tej szkole lubili się przebierać. Z sylwetką modelki Kyle może pozwolić sobie na taki strój :-)

2 komentarze:

 1. :o)))
  Był prześliczną dziewczynką, kiedy był chłopcem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha ha ha! Dobrze powiedziane.
  Ale muszę przyznać, że z grupy chłopaków przebranych za dziewczyny (wycięłam ich ze zdjęcia) Kyle wyglądał najlepiej :-)
  Ciekawe, czy gdyby musiał po raz kolejny się przebrać, to by się zgodził? Pewnie tak. Bo jak odpowiedział na moje pytanie na Ringconie, nigdy nie odmawia zagrania sceny.(ten fragment jest na oficjalnym DVD z konwencji). Jeszcze wrócę do tematu.

  OdpowiedzUsuń