KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 22 maja 2010

Co nowego

Kilka wiadomości bieżących:

Planowane specjalne wydanie DVD z Ringcon 2009, zawierające oba panele pytań i odpowiedzi z Kyle'm niestety nie zostanie wydane. Podobnie sprawy mają się z DVD z aktorami z "Twilight" czy z Władcy pierścieni". Wydawca uznał, że nie znajdzie wystarczającej liczby chętnych, aby edycja była opłacalna... Dobra wiadomość jest taka, że czekam na oficjalne wydanie podwójnego DVD Ringcon 2009. Pewnie z powodu powodzi poczta dostarczy je z lekkim opóźnieniem. Wiem, że przesyłka jest już w drodze. Jest tam sporo fragmentów z Kyle'm. Na pewno wkrótce napiszę coś na ten temat.

A co nowego u Kyle'a? Kyle nadal dużo tworzy (czytaj: pisze). Ostatnio przyznał, że napisał 30 stron scenariusza! No, to się nazywa natchnienie!

Między 12 a 28 czerwca Kyle będzie oglądał na żywo mistrzostwa w piłce nożnej w Johanbesburgu i Durban w RPA. Znając jego fascynację footballem, nie powinno nas to dziwić :-) Baw się dobrze, Kyle!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz