KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 18 maja 2010

Nowe "stare" zdjęcia Kyle'a

Dziś kolejna seria zdjęć z okresu, kiedy Kyle chodził do liceum. Temat: sport.

Wszyscy znamy zamiłowanie naszego ulubieńca do różnego rodzaju sportów (nawet tych ekstremalnych jak skok na bungee na ten przykład). No i oczywiście football. Kyle myślał nawet na poważnie, aby zostać zawodowym piłkarzem.

Na poniższym zdjęciu wraz ze swoją drużyną dumnie prezentuje zdobyty medal.

Swoje umiejętności piłkarskie Kyle zaprezentował także w filmie "Sex and the Single Mom" (polski tytuł : Samotna matka i seks). Oto zdjęcie z tego filmu (rok 2003):

Ale chyba nikt nie wiedział, że Kyle grał również w drużynie siatkówki. W okresie nauki w liceum w Port Credit Kyle najpierw był w drużynie juniorów, a potem seniorów. Na poniższych zdjęciach widzimy go w akcji, a także w grupie swoich kolegów z drużyny. (Oczywiście podziękowania dla Marioli!)


Tak, to ewidentnie drużyna siatkówki! Czy muszę wskazywać, który to Kyle?

2 komentarze:

  1. Dołączam się do podziękowań dla Marioli!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za komentarz, Aniu. Już dawno się nie odzywałaś :-)

    OdpowiedzUsuń