KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 5 marca 2016

Six

Kyle zagra jedną z głównych ról w dramacie wojennym "Six"(A+E Studios i The Weinstein Company), zamówionym przez kanał History. Ma to być seria ośmiu odcinków opowiadająca o życiu, podejmowaniu decyzji o życiu i śmierci elitarnej grupy specjalnej armii amerykańskiej.
Scenariusz napisali William Broyles  i David Broyles, byli żołnierze oddziałów specjalnych. Inspiracją były aktualne wydarzenia.
"Six"ukazuje historię przyjaźni żołnierzy z Navy SEAL znanych jako "drużyna sześciu" (Team Six), którzy brali udział w akcji eliminacji talibańskiego przywódcy w Afganistanie. Sytuacja nagle ulega zmianie, kiedy okazuje się, że obywatel amerykański współpracuje z terrorystami.
Kyle Schmid gra Alexa Cauldera - dowcipnego żołnierza o filozoficznym zacięciu. Jest weteranem Navy SEAL i kluczową postacią w Team Six. Nie ma problemu z odsunięciem na bok spraw osobistych i skupieniu się na misji - nawet jeśli oznacza to zniszczenie związku. Jest całkowicie oddany swojej grupie.


Dlatego nie dziwcie się oglądając poniższe zdjęcia, na których Kyle jest uzbrojony jak rasowy antyterrorysta :-)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz