KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 12 marca 2016

Six kolejne zdjęcia

Zamieszczam kolejne zdjęcia z planu filmu "Six".
Drużyna bardzo się zgrała i polubiła.

Donny Boaz, który jest jednym z "sześciu" tak napisał na Instagramie zamieszczając zdjęcie umięśnionych ciał Drużyny Specjalnej:
"Trening jaki nam zafundowano jako przygotowanie do filmu to najtrudniejsze, powalające, najintensywniejsze i  najwspanialsze doświadczenie, jakiego doświadczyliśmy w całej naszej karierze. Nie jestem w stanie wyrazić mojej wdzięczności za możliwość uczestniczenia w nim. To przez co przeszliśmy w trakcie treningu SEAL spowodowało, że nigdy wcześniej nie czułem większej więzi z ekipą czy inną grupą ludzi.Nie mogę się doczekać dalszej pracy z wami, chłopaki!"

Donny stoi trzeci z lewej. Kyle - wszyscy wiemy gdzie stoi Kyle :-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz