KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 2 grudnia 2012

Plany na 2013 - Copper sezon 2


Kyle przygotowuje się do kręcenia drugiego sezonu serialu Copper, który miał bardzo dobrą oglądalność w telewizji amerykańskiej i kanadyjskiej.
W listopadzie  2012 aktorzy i producenci zostali zaproszeni na wielką imprezę organizowaną w Los Angeles przez BAFTA (British Academy of Film and Television Arts). Kevin Ryan, Kyle Schmid, Ato Essandoh na BAFTA 2012

Jednym z ważnych elementów postaci Roberta Morehouse'a są jego bokobrody, zwane po angielsku "mutton chops" (czyli kotleciki jagnięce - no kształtem rzeczywiście przypominają ten kawałek mięsa).
Trzeba trochę czasu, aby taki zarost powstał. Kyle nie korzystał z pomocy charakteryzatora. To jego prawdziwe owłosienie :-) Jak przyznał, kiedy w czasie kręcenia serialu wychodził z przyjaciółmi do restauracji, to bardzo rzucał się w oczy z tymi swoimi "kotlecikami".
A oto transformacja Kyle'a w Roberta:

 Tak Kyle wyglądał w listopadzie 2012. 

Tak Kyle wygląda dziś - 2 grudnia 2012. 

A tak będzie wyglądał efekt końcowy: Robert Morehouse.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz