KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 1 grudnia 2012

Arrow

Arrow to amerykański serial telewizyjny z gatunku akcji i przygody. Powstał na podstawie komiksu, którego bohaterem jest Green Arrow - przebrany w zielony kostium z kapturem wojownik walczący ze światem przestępczym.
Premiera miała miejsce w telewizji amerykańskiej 10 października 2012.
Główną rolę playboya biliardera Olivera Queena zagrał Stephen Amell. Queen po latach nieobecności wraca do domu. Został uznany za zmarłego w katastrofie (pozorowany wypadek), ale udało mu się przeżyć na zaginionej na oceanie wysepce. Powraca, aby walczyć z przestępstwem i korupcją. Walkę prowadzi jako tajemnicza postać w kapturze z łukiem w dłoni. (Robin Hood czy co?).
Tutaj możecie obejrzeć zwiastun serialu:

W odcinku 6 pt. "Legacies" wystąpił gościnnie Kyle Schmid. Zagrał rolę Kyle'a Restona - członka rodzinnej bandy rabującej banki. Jest to nie do końca czarny charakter (ukrywający się pod maską Asa Pik), ponieważ rodzina Restonów straciła wszystko z winy ojca Olivera Queena. Oliver czuje się winny i stara się wyperswadować przywódcy bandy, że nie powinien iść dalej ta drogą. Kiedy jednak ten planuje kolejny napad, Arrow wkracza do akcji.
A oto kilka zdjęć z Kyle'm.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz