KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

poniedziałek, 7 lutego 2011

Peter Mohan opowiada, co miało być dalej cz.2


Dziś druga część opowieści Petera Mohana na temat nienakręconych odcinków drugiego sezonu Więzów krwi.


Więc co będzie działo się dalej?

Wiele nowych rzeczy pojawia się w odcinku premierowym. Okazuje się, że wampir, któremu Henry sprzedał swoje terytorium, nie jest tak dyskretny w temacie zdobywania pożywienia i stylu życia, jak Henry. TABAKOV jest młodszym wampirem, który lubi smak strachu uwalnianego do krwi ofiar. Często przetrzymuje je i bawi się ich strachem, aby potem powoli pozbawić ich krwi i doprowadzić do śmierci.

Kiedy Tabakov przez niedbałość pozwala na odnalezienie ciała jednej z jego ofiar, Mike nagle uświadamia sobie, że wszystko może rozpocząć się od nowa. Odwiedza Vicki i kiedy wspólnie badają sprawę, okazuje się, że następca Henry'ego może być szalony. Vicki robi to, co przysiągała, że nigdy nie zrobi. Postanawia odszukać Henry'ego.

Kiedy odnajduje Henry'ego w jednym z klubów w Vancouver, ten ma ulotną nadzieję, że Vicki chce z nim być. Ale ona wyjaśnia mu, że potrzebuje jego pomocy, aby posprzątać to, co stało się w wyniku sprzedaży jego terenu polowań. Henry mówi, że nic nie jest jej dłużny. Ostrzega ją, że sprzedał swoje terytorium. Jeśli złamie zasady, może postawić się w sytuacji, w której każdy wampir na świecie będzie na niego polował. Jednak nawet to nie jest w stanie go powstrzymać. Również nie będzie mógł się powstrzymać przed nawrotem starego uczucia, kiedy oboje zaczną przygotowania do podjęcia kolejnej akcji.

Bardzo szybko wracają stare napięcia ... i stare dowcipy ... kiedy Mike, Henry i Vicki współpracują, aby zlokalizować i zniszczyć Tabakova.

Pierwszy odcinek kończy się, kiedy nasz trójkąt znów jest razem. Henry wraca do swojego mieszkania, które zostało zapieczętowane po jego wyjeździe. Wie, podobnie jak my wszyscy, że zyskał armię potężnych wrogów w świecie wampirów i że to może równie dobrze otworzyć sezon polowania na Fitzroya. Wie jednak, że wampiry nie będą działać wspólnie. Henry wie, że z każdym z nich będzie musiał stoczyć indywidualną walkę. Przekonamy się o tym.

Ponieważ nasz dynamiczny trójkąt jest znów w komplecie, w następnych odcinkach, już w lżejszym nastroju, będziemy śledzić jak Mike, Henry i Vicki, w sobie tylko charakterystyczny, żartobliwy sposób pracują nad kolejnymi sprawami.

Ciąg dalszy historii:

Jednym z głównych łuków spinających odcinki kolejnego sezonu będzie Astaroth. Vicki niemal obsesyjnie chce się dowiedzieć, co on dla niej szykuje. Zawsze ma ze sobą zdjęcie ojca Cascioli i każdym odcinku pyta ludzi, czy go nie widzieli.

Chociaż wpływy Astarotha będą odczuwalne w wielu przypadkach, którymi Vicki i Henry będą się zajmować, zobaczymy go tylko trzy lub cztery razy w całej serii. Jak Astaroth obiecał w odcinku 22, jego głównym celem jest obalenie dominacji nieba na świecie. Uważa on, że ludzie są z zasady źli ... ale trzeba im trochę pomóc, aby to zrozumieli. Kiedy jego demony zostaną uwolnione, nic nie będzie mogło oprzeć się jego mocy i realizacji jego celu. I to Vicki po raz kolejny jest kluczem do otwarcia drzwi.

Astaroth decyduje, kiedy i gdzie się ma pojawić. I robi to w miejscach i w czasie, kiedy Vicki najmniej się tego spodziewa. Może to być konfesjonał w kościele, w którym udziela zatrutych rad lub podejrzany bar, w którym Vicki topi smutki, a on pojawia się na sąsiednim stołku, stawiając jej drinka. Stale będzie starał podważyć nienawiść Henry'ego do sił ciemności. A najbardziej przerażające dla Vicki jest to, że połowa z tego wydaje się mieć sens.

A im więcej Vicki używa magii, w którą się zagłębia, tym bardziej zbacza z drogi i robi dokładnie to, czego oczekuje Astaroth ... nawet jeśli robi to przypadkowo.

Dopiero w 13. odcinku dowiemy się, ile udało się osiągnąć Astarothowi podczas tej podróży na ziemię. Nasi bohaterowie mogą okazać się za słabi, aby go powstrzymać.

Ale chwileczkę ...

... czym jest MIKE?

Innym wątkiem spinającym naszą historię jest wydarzenie, kiedy Mike przewozi seryjnego mordercę, DOLE'a. Dole był uczciwym obywatelem zanim nie popełnienił serii brutalnych morderstw.

W czasie podróży z powrotem do Toronto, Dole rozpoczyna rozmowy z Mike'iem. Jego dziwaczne opowieści zaczynają przekonywać Mike'a, że za tym niepozornym facetem kryje się coś więcej. Mike's nauczył się dostrzegać ... i dość łatwo wierzyć w siły nadprzyrodzone.

A potem Dole dotyka Mike'a. Mike traci przytomność i kiedy się budzi, samochód stoi na poboczu, a zabójca zniknął. Mike szybko domyśla się, co się stało. Powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że przeszło na niego zło, które prowadziło Dole'a do popełnienia zbrodni. A kiedy to zło przejmuje nad nim kontrolę, zamienia ciało Mike'a w prymitywnego potwora, który żywi się ludzkim bólem i strachem. Mike zaczyna tracić świadomość, a w tym czasie zdarza się coraz więcej zbrodni.

Mike odsuwa się od Vicki, aby nie zrobić jej krzywdy, jeśli straci kontrolę nad sobą. I przez kilka odcinków ostro pracuje, aby wytropić zabójcę i dowiedzieć się więcej na temat tego, co przejmuje nad nim kontrolę. I jeśli jest to możliwe, powstrzymać to.

W pierwszych sezonie Mike radził Vicki, aby odcięła się od Henry'ego, "krwiożerczego potwora". Teraz role się odwróciły. Henry musi ostrzec Vicki przed związkiem emocjonalnym z Mike'iem, którego mordercza, demoniczna strona może się ujawnić w każdej chwili ... niezależnie od tego, jak bardzo stara się to kontrolować
To tyle wypowiedzi Petera Mohana na temat Blood Ties.

Tekst w wersji angielskiej:

www.bloodtiescentral.com/1season2.shtml


Kyle wspominał o scenariuszu na konwecji Ringcon 2009. Możecie o tym przeczytać we wpisie z 14 października 2009:
www.kyleschmid-blogpopolsku.blogspot.com/2009/10/ringcon-panel-pytan-i-odpowiedzi-3.html


Ah, aż żal, że zostały nam tylko marzenia i strzępki historii opowiedziane przez Petera i Kyle'a...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz