KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 6 lutego 2011

Peter Mohan opowiada, co miało być dalej cz.1Na Ringcon 2009 Kyle Schmid wspomniał, że zanim Lifetime zrezygnował z kontynuacji serialu Blood Ties, stworzono scenariusze do 13 odcinków. O czym były? Nikt nie wiedział.
Tym razem możecie przeczytać tłumaczenie tekstu, który ukazał się niedawno na stronie

www.bloodtiescentral.com/1season2.shtml

Peter Mohan postanowił podzielić się z nami ogólnym zarysem drugiego sezonu (dla USA trzeciego, ponieważ tam serial podzielono na dwa sezony). Oto pierwsza część nakreślająca historię głównych bohaterów.


Blood Ties – sezon drugi

Co miało być dalej? W ostatnim odcinku Vicki Nelson została opuszczona przez Mike'a i Henry'ego, pozostawiona z demonem na wolności , który chce użyć jej, by sprowadzić siebie i swoją hordę na ten świat ... i trzymać ją blisko siebie (kolejny facet wykorzystany przez Vicki, pozostający pod wpływem jej siły i inteligencji).

Nikt, nawet my, nie moglibyśmy pozostać nieczuli i pozostawić ją na długo w takim stanie. Ani nawet oglądać ją w tej trudnej sytuacji. Dlatego postanowiliśmy rozpocząć drugi sezon sześć miesięcy później po wydarzeniach z 22 odcinka.

Wiele ważnych rzeczy wydarzyło się w międzyczasie.

VICKI

Vicki potrzebowała czasu, aby poradzić sobie z tym, co się stało w noc, kiedy Astaroth przejął ciało Coreen i użył go, aby dostać się do niej. Henry wyjechał. Minęło trochę czasu, zanim Mike mógł wrócić do pracy. Wstrząśnięta Coreen po namyśle zmieniła zdanie o tym, jak "cool" było zadawanie się z demonami. Porzuciła gotycki styl bycia i podjęła pracę w bibliotece w pólnocnej części miasta. Vicki ma teraz nową asystentkę, CRYSTAL, która - Vicki ma taką nadzieję – będzie tak niepodobna do Coreen jak tylko to możliwe.
Niestety, śmiesznie powolna Crystal, podobnie jak Coreen, wtrąca się w sprawyVicki i nic nie umknie jej uwadze.

W ciągu ostatnich miesięcy Vicki i Mike zaczęli częściej się spotykać. Mike z trudem uwierzył, że Vicki z nim zostanie. Wie, że nawet jeśli Henry wyjechał, to nie został zapomniany. Vicki stara się pokazać Mike'owi, że jest tą samą, starą Vicki jaką była kiedyś. I nawet dobrze jej idzie .... Nawet jeśli jest to kłamstwem.

Od kiedy Astaroth posiadł ciało ojca Casciolici, Vicki wiedziała, że pojawi się znów w jej pobliżu. Dziwne sprawy nadal trafiają do Vicki, choć nie są tak przerażające, jak te, które rozwiązywała z Henry'm i Mike'iem, ale ona wie, że wiecznie tak nie będzie. Vicki boi się tego,co Astaroth może zrobić i zastanawia się, kiedy znów wtargnie w jej życie. On nadal jej potrzebuje. I dlatego Vicki musi się przygotować. Z braku Coreen i jej wiedzy o siłach nadprzyrodzonych, Vicki potajemnie studiuje wszystko, co może znaleźć o demonach, ich połączeniu ze zjawiskami nadprzyrodzonymi z którymi miała do czynienia w ciągu ostatniego roku, o tym jak wykorzystać swoje demoniczne znaki, aby je powstrzymać. W pierwszym dcinku widzimy, jak mimo zapewnień Mike'a, że mroczna przeszłość jest już za nią, potajemnie wykonuje rytuał krwi. Wyniki, dostarcząc jej tak emocji jak i strachu, popychają ją do kolejnego kroku w kierunku ciemności, przed czym ostrzegał ją Henry.

HENRY

Henry wyjechał na dobre do Vancouver, miasta na temat którego foldery turystyczne mogliśmy dostrzec w kilku ostatnich odcinkach.

Henry rozpoczął nowe życie; korzystał z leniwej atmosfery miasta, wyjeżdżał w góry na nocne wycieczki, cieszył się nocnym nurkowaniem w oceanie i szlifował grę w golfa w świetle gwiazd.

Ale czegoś mu brakuje. Brakuje mu energii większego miasta. I brakuje mu Vicki. Ale odobrze wie, że kontakt z nią otworzyłby stare rany.

MIKE

Mike odzyskał swoją pracę w policji w Toronto, kiedy okrzyknięto go bohaterem rozwikłania sprawy porwania Tang. Ponieważ Crowley podtrzymywała wniosek o jego dymisję, Vicki wykorzystała swoje kontakty w jednej z gazet i postarała się, aby akt bohaterstwa Mike'a został odpowiednio nagłośniony.

Crowley nie mogła go zwolnić i nie jest z tego zadowolona. Wie, że potrzebuje więcej informacji o tym, o co naprawdę chodzi z Mike'iem, aby następnym razem go przygwoździć.
Przydzielono jej nowego detektywa Spraw Wewnętrznych KARCHERa i być może w nowym sezonie uda jej się z jego pomocą dostać bliżej nadprzyrodzonych wydarzeń Vicki i Mike'a. A może nawet pozna całą historię. Z oportunistą takim jak Karcher, kto wie co mogłoby się stać, gdyby dowiedział się prawdy. Szantaż? Wymuszanie? Morderstwo?

Mike i Vicki stali się sobie bardzo bliscy w ostatnim czasie. Zajęło jej kilka miesięcy, aby odzyskać jego zaufanie, ale wygląda na to, że są naprawdę blisko. Mike prawie zapomniał o cieniu Henry'ego, który wisiał nad ich związkiem. Prawie.

Oto pierwsza część opowieści Petera Mohana o nigdy nienakręconej kontynuacji serialu Więzy krwi. O tym , co miało być dalej przeczytacie (po polsku) już wkrótce.

Całość w wersji angielskiej na


http://www.bloodtiescentral.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz