KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 12 czerwca 2010

Kyle na Megacon

Dziś kolejna porcja zdjęć z trochę odległego okresu, ale już nie tak bardzo, jak z czasów szkolnych. W 2008 roku Kyle Schmid brał udział w konwencji Megacon w Orlando na Florydzie. Byli tam również zaproszeni inni aktorzy z serialu Więzy krwi: Dylan Neal i Steve Bacic. Ten ostatni zagrał policjanta Paula Deedsa w 13 odcinku serialu.

Jimmy Star - "człowiek renesansu", jak się go nazywa w Stanach, jest między innymi, dziennikarzem, projektantem mody, aktorem. Na konwencji Megacon ubrał większość gwiazd tam zaproszonych. W sekcji bloga pt. "Youtube - to warto obejrzeć" zamieściłam kiedyś link to filmiku, w którym Kyle mówi, że "Jimmy Star jest do d...". Oczywiście jest to żart. Jimmy stworzył całą serię takich filmików, w których celebryci (nota bene ubrani w jego kreacje) mówią o nim brzydkie rzeczy :-)

Dzięki uprzejmości Jimmiego mogę Wam zaprezentować kilka zdjęć, na których Kyle ubrany jest w jego kamizelkę.

Jimmy! Pozdrowienia z Polski!

Jimmy Star i Kyle Schmid.

Kyle przy barze. Kamizelka projektu Jimmy Stara.

Kyle Schmid na konwencji Megacon 2008 w Orlando.


Kyle Schmid, Jimmy Star, Steve Bacic. Wszyscy w kreacjach Jimmyego.


Kyle Schmid, Jimmy Star, Steve Bacic. Wszyscy w kreacjach Jimmyego.
Nie da się ukryć, że atmosfera była szampańska!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz