KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

czwartek, 8 kwietnia 2010

Smoke and Mirrors
Dziś strony internetowe zbliżone do Kyle'a (czytaj Kyle Schmid Central) podały linki do dwóch artykułów, mówiących o tym, że Fremantle Corporation i Kaleidoscope Entertainment pracują nad nową serią o wampirach „Smoke and Mirrors”. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie to, że serial ma powstać na podstawie serii „dymiących” książek Tanyi Huff.
W informacji wspomina się również o jednym z bohaterów, który jest wampirem. Wyjeżdża on do Los Angeles, gdzie jedna z jego nowel graficznych ma być przeniesiona na ekran w formie serialu. Kim mógłby być ów wampir? No oczywiście to Henry Fitzroy!
Sprawdziłam: artykuły nie ukazały się pierwszego kwietnia, więc chyba nie jest to dowcip na pirma aprilis.
Na razie Kyle nie zdążył się wypowiedzieć w tym temacie. I podejrzewam, że będziemy musieli trochę poczekać na konfirmację. Choć z drugiej strony, jak znam fanki, zaczniemy mu wiercić dziurę w brzuchu, żeby rzucił jakąkolwiek informację :-)
Oczywiście będę Was informować o każdej nowej wiadomości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz