KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 14 kwietnia 2010

Kyle Schmid na d'Artagnan'a!


Warner Bros planuje nakręcić nową wersję Trzech Muszkieterów.
Fanki Kyle's postanowiły przygotować coś w rodzaju reklamy, która ma zwrócić uwagę wytwórni na naszego ukochanego aktora.
No ale pomyślcie, czy Kyle ze swoimi pięknymi lokami i szczupłą sylwetką nie stworzyłby idealnej postaci d'Artagnana? Wystarczy spojrzeć na fotomontaż, który zrobiłam dla zabawy. Wykorzystałam zdjęcia z wersji nakręconej przez Richarda Lestera w 1973 z Michaelem Yorkiem jako d”Artagnan.
Jeśli zgadzacie się ze mną, że Kyle to idealny odtwórca roli d'Artagnana, wejdźcie na stronę, której link znajdziecie poniżej i zostawcie swój komentarz. Jeśli nie znacie angielskiego, nie przejmujcie się, piszcie po polsku. Jeśli nie macie konta na Facebooku, poproście kogoś, kto je ma i może zostawić komentarz w Waszym imieniu. Chodzi nam przede wszystkim o zebranie jak największej ilości wpisów, aby pokazać naszą siłę. Każdy głos jest ważny! Możecie przekazać tę wiadomość na inne strony poświęcone Kyle'owi (oprócz jego własnego konta na Facebooku oczywiście), Henry'emu lub serialowi Blood Ties. Możecie także zamieścić link na Waszych stronach internetowych, na Tweeterze itp.
Kyle na d'Artagnana!

www.facebook.com/group.php?v=wall&story_fbid=113055328718671&gid=112882352069302#!/group.php?v=wall&gid=112882352069302

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz