KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 13 października 2013

Wiadomości

Już dawno nic  nie pisałam. Czekaliśmy na nowe wiadomości.
A więc już wiemy, że nie będzie trzeciego sezonu serialu Copper (Stróż prawa). Podjęto decyzję o wstrzymaniu produkcji. Szkoda... znów dobry serial przegrał z sytuacją gospodarczą...
Od 7 stycznia 2014 będzie można kupić 2 sezon na DVD (oczywiście w USA).

Ale uważam, że to był wielki sukces Kyle'a jako Roberta Morehouse'a i na pewno jego udział w tym serialu przyniesie mu nowe propozycje.

A co u niego słychać? Kyle przebywa w rodzinnej Kanadzie, gdzie wziął udział w kręceniu scen do Being Human. Nie wiemy, czy Henry powróci, ale raczej chodzi o jego postać powracającą we wspomnieniach Aidana.
Dochodzą nas też wieści, że Kyle znów spotkał się z April Mullen i Tomem Doiront - szalonym duetem, który znamy już z Gravytrain i Dead Before Dawn. Na razie jest to tajemnica i Kyle nie może o tym mówić.

Mam nadzieję, że już niedługo Kyle powie nam coś więcej :-)

A na pocieszenie zamieszczam kilka zdjęć.

Kyle i Cali na wakacjach
Kyle i Alfre Woodard (Hatti z serialu Copper)

Robert Morehouse (Copper)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz