KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 15 lutego 2012

Kyle w Being Human odc.5

Kolejny odcinek Being Human został wyedytowany przez SYFY. To drugi odcinek, w którym pojawia się wampir Henry grany przez Kyle'a.
Muszę przyznać, że jego udział w odcinku czwartym nie zrobił na mnie dużego wrażenia. Może też przez to, że nie było wielu scen z Henrym.
W odcinku piątym za to działo się dużo. Była krew, był seks i była walka. Kyle pokazał swoje umiejętności aktorskie. Z przyjemnością patrzyłam na wszelkie interakcje z innymi postaciami i powiem Wam tyle, że Henry z Blood Ties i Henry z Being Human to dwie różne postaci. Jeśli ktoś spodziewał się, że Kyle powtórzy "chwyty" z Blood Ties, to obiecuję, że oglądając Being Human nie pomyślicie ani razu o Henrym Fitzroyu. Brawo Kyle! Znów mnie zaskoczyłeś :-)

Na deser zamieszczam kilka ostrych zdjęć.3 komentarze:

 1. Super,zastanawiałam się czy warto się wciągac w ten serial, teraz już wiem;)

  pozdrawiam Ania(villemo)

  OdpowiedzUsuń
 2. No tak, krew i seks nie pozwalają przejść obojętnie :-)
  A Kyle jak ta wisienka na torcie.

  OdpowiedzUsuń
 3. On jest całym torcikiem nie tylko wisienką! (mmm Ciacho!)A przy tym skubany umie grać:D

  OdpowiedzUsuń