KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 13 lipca 2011

Christopher Lloyd zagra w Dead Before Dawn!

Tak, wiadomość rozniosła się lotem błyskawicy. Dziś znalazłam informacje na kilku polskich portalach filmowych. Wczoraj Tim Doiron i spółka poinformowali oficjalnie, że w ich filmie Dead Before Dawn zagra Christopher Lloyd. Lloyd jest u nas najbardziej znany z serii filmów "Powrót do przyszłości", w której zagrał szalonego naukowca Doca.
No i teraz wystąpi w pierwszym kanadyjskim filmie w technologii trójwymiarowej.
Christopher Lloyd ma już doświadczenie w kręceniu w 3D. Wystąpił w filmie "Pirania 3D".

Aktor wcieli się w postać dziadka głównego bohatera Caspera Gallowaya (Devon Bostick), prowadzącego sklep z okulcystycznymi akcesoriami. 
"Młodzieniec przypadkiem uruchomi klątwę, która zmusza ludzi do popełniania samobójstwa. Martwi rozpoczynają potem nowe życie jako zemony - połączenie zombie z demonem" - możemy przeczytać na stronie orange.film czy na Wirtualnej Polsce w sekcji film.

 Christopher Lloyd w Powrocie do przyszłości
Brandon Jay McLaren, Martha MacIsaac, Kyle Schmid, Devon Bostick

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz