KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

wtorek, 15 marca 2011

Kyle's eyes

Czy te oczy mogą kłamać?

fragment zdjęcia A.Reiner'a z SichtlichMensch

3 komentarze:

 1. Blog mi się naprawdę podoba i zaglądam tu bardzo często. Kyle jest świetny :)znasz jakieś ciekawe rzeczy na jego temat ? bo szukam szukam i nic wykopać nie moge :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za miłe słowa :-)
  Nie wiem co masz na myśli szukając ciekawych rzeczy o Kyle'u. Wszystkie informacje znajdziesz na blogu. Jesteśmy międzynarodową grupą fanów Kyle'a i wiele wiadomości o nim mamy praktycznie z pierwszej ręki. Więc jeśli chcesz się dowiedzieć o nim jak najwięcej to właśnie jesteś w najlepszym miejscu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aniu, ja tu cały czas zaglądam, chociaż po cichu. A te oczy - kłamać to może nie mogą, ale zaraz mi się w głowie odśpiewuje dalszy ciąg piosenki... ;)

  OdpowiedzUsuń