KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

piątek, 7 stycznia 2011

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


W niedzielę 9 stycznia 2011 po raz 19ty zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy: fenomen na skalę nie tylko polską, ale i światową.
W tym roku Jurek Owsiak i wolontariusze będą zbierać fundusze na leczenie dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

www.wosp.org.pl/final

Tu znajdziecie informacje co, gdzie i kiedy:
www.wosp.org.pl/final/harmonogramy


Orkiestra gra w wielu krajach świata.
Chicago, Toronto: uwaga, Orkiestra też u Was zagra. Otwórzcie swoje serca i portfele.
Tu znajdziecie adresy sztabów m.in. w Anglii, Francji, Kanadzie, USA: www.wosp.org.pl/pliki/Files/XIXFinal/lista_sztabow_zag.php

Jest taki dzień, raz w roku, kiedy w zimową niedzielę na ulicach miast i wsi pojawiają się ludzie z czerwonymi serduszkami przyklejonymi do płaszczy. Co roku mnie to wzrusza. I co roku nie mogę się doczekać na kolejny dzień, kiedy Orkiestra znów połączy nasze serca, aby pomagać tym najmniejszym, bezbronnym istotom :-)

In English:
www.en.wosp.org.pl/the_great_finale

Się ma!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz