KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 6 lutego 2010

Love Cures Cancer 10 luty 201010 lutego Love Cures Cancer organizuje doroczną imprezę charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom chorym na raka, przebywającym w Los Angeles Children's Hospital. Kyle, jako jeden z członków-założycieli, będzie również jej gospodarzem.
To już druga impreza tego typu. Jako, że słowo "miłość" figuruje w nazwie organizacji, event ma miejsce w okolicach święta "walentynkowego" i nosi tytuł "Take a Chance on Love".
Trzymamy kciuki za organizatorów i życzymy hojnych uczestników.
Dla tych z Was, którzy chcieliby dołożyć się do zbiórki, zapraszam na oficjalną stronę, na której można przekazać pieniądze za pomocą inernetu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz