KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

piątek, 1 stycznia 2010

Kyle Schmid - najseksowniejszy wampir


No i ostro zaczął się rok 2010.

Kyle wygrał w głosowaniu na najseksowniejszego wampira!

Przez długi, długi czas prowadził Robert Pattinson i nic nie wskazywało na to, że ktokolwiek z listy jest w stanie zdobyć większą liczbę głosów (listę stworzyli czytelnicy strony examiner.com). Widać było, że fani Zmierzchu byli bardzo aktywni. Jeszcze wczoraj wieczorem Robert zebrał ponad 2000 głosów, a Kyle mniej niż 1000. Wszystko rozegrało się przed północą (naszego czasu). Fani Kyle'a ruszyli do ataku, ale byłam przekonana, że Kyle może liczyć najwyżej na drugie miejsce. A rano, po noworocznej imprezie, ku mojej wielkiej radości, okazało się, że lojalność fanów pana Schmida nie zna granic.

Poniższy link zaprowadzi Was do listy wyników.

Kyle: 2706 głosów

Robert Pattinson: 2571 głosów.Jeszcze większą satysfakcję dała nam - fanom, lektura artykułu napisanego przez autorkę ankiety Raellyn Coombs. Raellyn nie znała ani Kyle'a ani serialu Blood Ties. Teraz nie tylko jest posiadaczką całej serii, ale stała się fanką Kyle'a :-)

Nic dodać, nic ująć. Czar Henry'ego Fitzroy'a jest niezaprzeczalny i Kyle jeszcze długo będzie zbierać zasłużone laury za tę rolę.

Tutaj możecie przeczytać oryginalny komentarz Raellyn Coombs:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz