KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

sobota, 19 grudnia 2009

Wiadomości

Witajcie po dłuższej przerwie. Podróże nie sprzyjają prowadzeniu bloga... A to jeszcze nie koniec. Zaraz po świętach znów ruszam w drogę.
Ale póki co postaram się uzupełnić zaległości w informacjach o Kyle'u. No bo na to przecież czekacie!

A więc:
* Na początku grudnia Kyle pojechał do domu na święta. Co prawda nie przepada już teraz za kanadyjskimi mrozami, ale rekompensuje to radością przebywania z rodzicami i przyjaciółmi.
Ja również mogę się pod tym podpisać - nie cierpię zimna, ale czas spędzony w gronie najbliższych jest bezcenny!

* Kyle i Dylan podpisali kontrakty na udział w Ring*conie 2010!
Oficjalna informacja pojawiła się już na stronie Ring*conu:
www.ringcon.de/pages_en/rc_10/guests.php

Tak więc, zachęcam Was już teraz do zakupu biletu i ewentualnej rezerwacji hotelu.
* Dowiedziałam się również, że zostaną wydane specjalne zestawy DVD z panelami Kyle'a i aktorów z Twilight, które miały miejsce w tym roku!
Kto nie był, będzie mógł obejrzeć w całości oba panele pytań i odpowiedzi Kyle'a z pierwszego i drugiego dnia konwencji 2009! Napiszę coś więcej, kiedy oficjalne warunki zamówienia zostaną podane przez Fedcon. Płyty mają ukazać się na wiosnę 2010.

* 11 grudnia organizacja LoveCuresCancer zorganizowała zbiórkę zabawek dla chorych dzieci przebywających w Children's Hospital w Los Angeles.

* Na eBayu można było wziąć udział w aukcji rekwizytów z serialu Więzy krwi. Były tam m.in.: pierścień, różaniec i srebrny krzyżyk Henry'ego, puszka Pandory, torebki Coreen, części garderoby Normana itp.
Przyznam się, że wzięłam udział w licytowaniu jednego z wyżej wymienionych przedmiotów. Niestety, tuż przed końcem aukcji znalazła się osoba, która była gotowa zapłacić więcej i tym sposobem nic nie wyszło z zakupów. A szkoda... No nic, zachowam gotówkę na Ring*con. Będzie za to dużo kuponów na autografy i sesje fotograficzne!

To tyle na dziś. Już wkrótce moje nowe fanarty z Kyle'm!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz