KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

niedziela, 15 kwietnia 2012

Kyle w Being Human odc.13

No i nadszedł czas na ostatni trzynasty odcinek drugiego sezonu serialu Being Human.
Muszę przyznać, że scenarzyści stanęli na wysokości zadania. Wszystkie wątki przerwano w tak napiętych sytuacjach, że aż chciało by się krzyknąć z rozpaczą: jak możecie nam to robić?!
Ale ponieważ wiemy już, że powstanie kolejny trzeci sezon to przynajmniej nie będzie tak jak z Blood Ties, gdzie zostawiono naszych ukochanych bohaterów na rozdrożu i zakończono produkcję.
Nie będę tu streszczać całego odcinka, bo działo się naprawdę dużo.
Dla nas chyba najważniejsze jest, że kiedy kończy się film, Henry jeszcze żyje (choć co to za życie!).
Kyle jeszcze nie potwierdził swojego udziału w trzecim sezonie, ale przecież nie mogą zostawić Henry'ego w takim stanie (patrz ostanie zdjęcie poniżej). Fani też aktywnie działają na wszelkich forach i stronach internetowych podkreślając jak bardzo podobał im się duet Aiden-Henry czyli Kyle i Sam Witwer!

Tak więc musimy poczekać do przyszłego roku, aby dowiedzieć się, co będzie dalej.
Koniec.
2 komentarze:

  1. http://fabrykaslow.com.pl/autorzy.php?id=129#searchkk

    Nowe okładki Cyklu Krwi! Z Kylem!

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za informację! Te okładki o wiele fajniejsze niż z pierwszego wydania. Przesłałam je kiedyś Tanyi Huff i stwierdziła, że są "lekko przerażające" :-) Czego na pewno nie można powiedzieć o tych nowych: te są raczej "powalające" albo "oszałamiające::-)

    OdpowiedzUsuń