KYLE SCHMID TO KANADYJSKI AKTOR ZNANY PRZEDE WSZYSTKIM Z SERIALU "BLOOD TIES". JESTEŚ NA PIERWSZEJ STRONIE PISANEJ W JĘZYKU POLSKIM, GDZIE ZNAJDZIESZ WSZYSTKO, CO WIĄŻE SIĘ Z KYLE'M. WIĘC, JEŚLI NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO, A CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ O KYLE'U JAK NAJWIĘCEJ, TEN BLOG JEST DLA CIEBIE. MAM NADZIEJĘ, ŻE CI SIĘ SPODOBA I DOWIESZ SIĘ WIELU CIEKAWYCH RZECZY O TYM ŚWIETNYM AKTORZE I JEGO CIEKAWEJ OSOBOWIŚCI.
ZAPRASZAM DO ZAMIESZCZANIA KOMETARZY!

środa, 20 października 2010

Ringcon 2010 Dzień 1 - Konferencja prasowa

Oh, ciężko zacząć opisywać to wspaniałe wydarzenie, jakim jest konwecja Ringcon. Tak dużo wrażeń i wspomnień.

Zacznę więc od początku. Czyli od czwartku, 14 października. Ponieważ chciałam zdążyć na konferencję prasową, która zaczynała się w piątek o 10.30, wylatywałam z Krakowa dzień wcześniej przed godziną 11tą. Spokojnie dojechałam na lotnisko. Trochę zdziwiło mnie, że tak dużo ludzi czeka w hali odlotów, ale pomyślałam, że po prostu skumulowało się kilka dużych lotów. Czekam, czekam, a ludzi nie ubywa. Okazało się, że z powodu mgły wszytkie loty były opóźnione. Spokój mnie nie opuszczał. Dopiero kiedy zaczęto ogłaszać, że kilka lotów zostało anulowanych i prosi się pasażerów o odbiór bagaży, zaczęło mi się ściskać serce. Powinnam wylecieć godzinę temu, a ja nadal siedzę w hali odlotów. Na ekranie wyświetla się komunikat, że lot jest opóźniony. Siedziałam jak na szpilkach czekając na ostateczny komunikat.
Wreszcie poproszono nas do bramki. Ludzie! Jaka ja była szczęśliwa!
Tak więc doleciałam w czwartek na miejsce i w piątek rano mogłam spokojnie udać się na konferencję prasową.

Oto pierwsze zdjęcia. W konferencji wzięli udział:

Z "Twilight": Charlie Bewley, Leah Gibson, Gil Birmingham

Z "Władcy Pierścieni": Lori Dungey, Mark Ferguson, Craig Parker, Jed Brophy

Z "Blood Ties": Kyle Schmid, Dylan Neal

Oraz kaskaderzy Dayna Chiplin (m.in. Xena, Legend of the Seeker, Władca Pierścieni, Opowieści z Narnii) i Allan Smith (m.in. dubler Orlando Blooma we Władcy Pierścieni), a także aktor-muzyk Jason Manns.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz